Wyświetl pojedynczy post
cieniek
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: shuty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.12.2010, 18:03
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nikt nic nie wyśmiewa,co najwyżej wyraża zdziwienie,że za miernego grajka oferują takie pieniądze. Zachowują się jak nowobogaccy.

Krytykować mogę i wyśmiewać się także, o ile będę chciał. Co jak co ale Amika Poznań do tego nadaje się idealnie.
Pewnie, że możesz. Zastanawiam się tylko czy nadal będzie Ci do śmiechu kiedy po raz kolejny (nie wiem już który z rzędu) zleją nam dupska.
Odpowiedz cytując