Marszałek napisał(a):

Nikt nic nie wyśmiewa,co najwyżej wyraża zdziwienie,że za miernego grajka oferują takie pieniądze. Zachowują się jak nowobogaccy.
Krytykować mogę i wyśmiewać się także, o ile będę chciał. Co jak co ale Amika Poznań do tego nadaje się idealnie.
|
Pewnie, że możesz. Zastanawiam się tylko czy nadal będzie Ci do śmiechu kiedy po raz kolejny (nie wiem już który z rzędu) zleją nam dupska.