Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 15.12.2010, 17:55
Sarnat (Dolha za umiejetnosci, ale nic wiecej - szczur) - Baszczynski, Glowacki (Zajac), Marcelo (Cleber), Stolarczyk (Mijailovic) - Uche (Błaszczu), Sobol (Czerwiec), Szymkowiak (Cantoro), Kosowski (Zienczuk)- Zurawski (Kuzba), Frankowski (Brozek)

Trener: Kasperczak / Petrescu

I śmiem twierdzić, że gdyby każdy z tych piłkarzy prezentował możliwie najwyższą formę to bylibyśmy corocznie w grupie LM, a pewnie i więcej.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując