Temat
:
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Wyświetl pojedynczy post
kamanwislak
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
97
15.12.2010, 17:29
Majdan
Baszczyński - Głowacki - Marcelo - Piotr Brożek
Błaszczykowski - Szymkowiak - Sobolewski - Kosowski
Frankowski - Żurawski
Rezerwa:
Sarnat
Cleber
Nikola
Zieńczuk
Uche
Kuźna
Paweł Brożek
kamanwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamanwislak
Znajdź inne posty napisane przez kamanwislak