Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11064
Stary 15.12.2010, 16:49
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
To ja proponuję zwiększenie minimalnej pensji do choć 50% tego, co dostają UE. Tam po prostu takie zasiłki nie są potrzebne, bo każdego stać na pochowanie zmarłego... (Choć przykład Słowacji jest druzgocący)
U nas są i były takie relatywnie duże zasiłki,bo przecież trzeba dać ksiedzu i organiscie w łape nie ,stawki max