!!IRIVER!! napisał(a):

|
To ja proponuję zwiększenie minimalnej pensji do choć 50% tego, co dostają UE. Tam po prostu takie zasiłki nie są potrzebne, bo każdego stać na pochowanie zmarłego... (Choć przykład Słowacji jest druzgocący)
|
U nas są i były takie relatywnie duże zasiłki,bo przecież trzeba dać ksiedzu i organiscie w łape nie ,stawki max