|
Mnie wogole ostatnie artykuly w roznych dziennikach bardzo zastanawiaja. Sam dyro powiedzial ze nie beda podawac do gazty zawodnikow ktorych ewentualnie chca a tu co chwila info ze chcemy tego lub tamtego. Ja wiem ze pismaki musza z czegos zyc i cos pisac ale cos mi sie wydaje ze faktycznie jesli sie sprawdzi 10% tych wszystkich spekulacji to bedzie dobrze. Chociaz nie powiem Ci dwaj ostatni z Slowacji to moze byc faktycznie dobry trop (vide Cikos). Mam jednak nadzieje ze bedzie tez chociaz jeden pilkarz ktorego nigdzie nie wymieniono i ze bedzie to dobry zakup.
|