Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37233
Stary 15.12.2010, 15:22
I takich piłkarzy jak Ci z Słowacji możemy się w Wiśle spodziewać.
Czyli do 0,5 mln, ale z jakimiś tam osiągnięciami.
W sumie gdyby oni do nas przyszli, patrząc na nich czysto teoretycznie, byłbym zadowolony.
Odpowiedz cytując