westersyl napisał(a):

Mimo wszystko ciężko oceniac jak się gościa nigdy w zyciu na oczy nie widziało.
.
|
Dokładnie.
Jak dla mnie skoro nastawiaja sie na dwa transfery,które maja byc wzmocnieniami,to musza byc to konkretni zawodnicy(nie koniecznie nazwiska),a nie 3 strrzelec (nie wiadomo czy nie przypadkowo) słowackiej ligi.
Nam potrzeba transferu zawodnika w stylu Alboredy do obrony,albo Lewandowskiego do ataku ,a nie Glika,albo Robaka....