Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7598
Stary 15.12.2010, 13:42
studio2 napisał(a):Wyświetl post
Najgłupsze jest to ze "3-meczowce" skusza sie na ta glupote
I kolejny kroczek na drodze "wymiany kibiców" zostanie zrobiony...
Odpowiedz cytując