Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37230
Stary 15.12.2010, 12:33
trenerzy młodziezy zagranica są na etatach nauczycielskich w klubach także to jest ich jedyne zajęcie i na tym sie TYLKO koncentrują a u nas zazwyczaj trener przychodzi na trening po 8-10 godzinach w szkole czy innej pracy (czesto fizycznej).I kiedy sie oni maja dokształcac ?

Co do tego Słowaka -Bernatha to jest 3 napastnik ligi słowackiej (7 bramek w tym sezonie). Brac go!!! jak mówią niektórzy Forumowicze.
http://www.sport.pl/sport/1,67926,88..._sasiadow.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 15.12.2010 o godz. 12:42.
Odpowiedz cytując