Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37228
Stary 15.12.2010, 12:20
cfa napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie Jurek Engel powiedział by Ci, że z tym jest u nas coraz lepiej. Dokształca były selekcjoner nowych trenerów osobiście.
Jeszcze parę lat temu w przypadku młodych zdolnych chłopaków talent musiał być poparty kopertą od tatusia/managiera i też dzięki temu nasza piłka jest w d*pie.
a kto powiedział, że za granicą tak nie jest ?

cfa : bez napinki, ale jakies dowody na to co mówisz? Tylko podaj przykłąd druzyny na poziomie Wisły Kraków
Ostatnio edytowane przez szprotson : 15.12.2010 o godz. 12:36.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując