cfa napisał(a):

Spokojnie Jurek Engel powiedział by Ci, że z tym jest u nas coraz lepiej. Dokształca były selekcjoner nowych trenerów osobiście.
Jeszcze parę lat temu w przypadku młodych zdolnych chłopaków talent musiał być poparty kopertą od tatusia/managiera i też dzięki temu nasza piłka jest w d*pie.
|
a kto powiedział, że za granicą tak nie jest ?
cfa : bez napinki, ale jakies dowody na to co mówisz? Tylko podaj przykłąd druzyny na poziomie Wisły Kraków