Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8402
Stary 15.12.2010, 11:54
Andrej Keric napastnik Slovana Liverec.. do wyciągnięcia za niewielkie pieniądze bo kontrakt mu się kończy w czerwcu, podejrzewam, że w Czechach nie zarabia jakiejś fortuny... jeżeli Wisła ma sprowadzać piłkarzy tanim kosztem to tylko takich...
http://transfermarkt.de/de/andrej-ke...ler_36831.html
Odpowiedz cytując