Andrej Keric napastnik Slovana Liverec.. do wyciągnięcia za niewielkie pieniądze bo kontrakt mu się kończy w czerwcu, podejrzewam, że w Czechach nie zarabia jakiejś fortuny... jeżeli Wisła ma sprowadzać piłkarzy tanim kosztem to tylko takich...
http://transfermarkt.de/de/andrej-ke...ler_36831.html