Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
2791
15.12.2010, 02:10
Ela
napisał(a):
Nie chyba tylko na pewno
Co do zagadki to oczywiście schron w Stępinie, niedaleko Strzyżowa gdzie znajduje się drugi, podobny tunelo-schron.
W którym swego czasu całkiem niezłe imprezy z rewelacyjnym nagłośnieniem można było urządzać
Wydarzenie to spotkanie Hitlera i Mussoliniego w tejże Stępinie.
Zagadka :
Co to i gdzie ?
.
Kościół na szczycie góry
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 15.12.2010 o godz. 02:13.
wislak68
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak68
Znajdź inne posty napisane przez wislak68