*Michael* napisał(a):

|
koledzy ale to jest temat o polityce transferowej a nie jak dzisiejsza młodzież nie ma gdzie luzem pograć w piłkę... niestety jesteśmy w Polsce gdzie za wszystko należy płacić...
|
wg. Ciebie dzisiejsza młodzież nie zalicza się do tematu Polityki transferowej?
Żyjemy w innym kraju i obserwujemy inne środowisko najwyraźniej.