Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37222
Stary 15.12.2010, 01:10
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
koledzy ale to jest temat o polityce transferowej a nie jak dzisiejsza młodzież nie ma gdzie luzem pograć w piłkę... niestety jesteśmy w Polsce gdzie za wszystko należy płacić...
wg. Ciebie dzisiejsza młodzież nie zalicza się do tematu Polityki transferowej?

Żyjemy w innym kraju i obserwujemy inne środowisko najwyraźniej.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując