Chyba nic nie da się z tym zrobić. Temat nieodwołalnie zmierza w kierunku "politycznego". Co chyba znaczy że mod potraktuje Wasze posty podobnie jak moją dzisiejszą polemikę z kolegą Jotem (wystrzelił ją prosto w niebyt). I w sumie trudno się z nim nie zgodzić

.