Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
37221
15.12.2010, 00:14
koledzy ale to jest temat o polityce transferowej a nie jak dzisiejsza młodzież nie ma gdzie luzem pograć w piłkę... niestety jesteśmy w Polsce gdzie za wszystko należy płacić...
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*