Wyświetl pojedynczy post
avangarda
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16722
Stary 14.12.2010, 23:29
willow napisał(a):Wyświetl post
Czyli po odbiorze czekamy na kary umowne dla wykonawcy, zgodnie z obietnicami Majchra. Będę się tej sprawie szczególnie uważnie przyglądał.
Obawiam się, że się przyglądniesz, wszyscy tu ponarzekamy na miasto i na Majchra, że kary byś muszą a ich nie ma, Majcher pomyśli, że ręka rękę myje, ale coś do ludzi powie w swoim czasie, że kary będą tylko później... A wyjdzie wielkie G z nich. Majcher ma teraz mniejsze ciśnienie na PR, na swój obraz w oczach ludzi, którzy już wyborcami nie są, będą dopiero za 4 lata (swoją drogą Majcher może być prezydentem 4 kadencję?). Miasto wiedziało, że przed pierwszym meczem na wiosnę się nie wyrobi, tylko głośno o tym nie mówiło, wiadomo - wybory.
Odpowiedz cytując