dj_ibutti napisał(a):

|
Co racja, to racja. Zwiedziłem już masę hal, balonów i orlików. Grając w piłkę. I na każdym przed nami/po nas grały osoby w wieku 20+...
|
Szkoda, że nie gra też młodzież, ale cieszyć się trzeba, że dzięki Orlikom przynajmniej będzie mniej grubasów i zawałów serca. Jest pozytyw.