dj_ibutti napisał(a):

|
Co racja, to racja. Zwiedziłem już masę hal, balonów i orlików. Grając w piłkę. I na każdym przed nami/po nas grały osoby w wieku 20+...
|
No bo niestety nastały takie czasy, że młodzi wolą posiedzieć na kompie do 2 w nocy, pograć w jakąś grę czy pochlać gdzieś.
Ja nie miałem raczej alternatywy. Całe popołudnia spędzało się w Parku Jordana albo kopiąc w gałę albo grając w kosza.