Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11049
Stary 14.12.2010, 23:08
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że mam rację.



Pewnie pisałbyś inaczej, gdyby wygrał bywalec targów kupieckich.

Drugą komunę chcesz wprowadzić. Na tej samej podstawie mogę powiedzieć że nie powinni mieć prawa głosu Ci co głosują na PO albo co gorsza SLD. Bo w/g mnie to oni są nierozsądni, charakteryzują się nieodpowiedzialnością i głupotą... i spróbuj mi udowodnić że Twoje argumenty że nie powinno się zezwalać na głosowanie tym którzy głosują na piękniejszych są poprawne i właściwe a moje że powinno sie zabronić głosować tym co glosowali na SLD - nie są. Taki urok demokracji że każdy może głosować na kogo chce i nie ważne czym się kieruje... w inny przypadku nie ma mowy o demokracji. Dzięki tej samej demokracji palikot może przynosić świński łeb na konferencje prasowe a w Sejmie RP zasiadać będzie murzyn