|
Bracia!
Jestem posiadaczem Sony Ericsona k750i. Zepsuł mi się głośnik w telefonie na takiej zasadzie, że jeżeli chce puścić muzykę bez słuchawek to wszystko ładnie gra. Zepsuł mi się głośnik od rozmów... Rozmawiając z kimś przez telefon jakoś mi tak syczy, no po prostu nie idzie zrozumieć co ktoś mówi, jedyną radą na to jest podłączenie słuchawek i wtedy można normalnie rozmawiać... Chodzi mi o to czy domyślacie się ile może kosztować naprawa głośnika mojego telefonu?
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
|
by M-M
WISŁA!
|