Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11048
Stary 14.12.2010, 22:36
Q13SON napisał(a):Wyświetl post
Taki urok demokracji. Moge głosować na Leppera żeby było śmiesznie i ch*j komuś do tego.
Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że mam rację.

Q13SON napisał(a):Wyświetl post
Pewnie gdyby kacap z Sosnowca przegrał inaczej byś pisał
Pewnie pisałbyś inaczej, gdyby wygrał bywalec targów kupieckich.
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 14.12.2010 o godz. 22:55.