Q13SON napisał(a):

|
Taki urok demokracji. Moge głosować na Leppera żeby było śmiesznie i ch*j komuś do tego.
|
Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że mam rację.
Q13SON napisał(a):

|
Pewnie gdyby kacap z Sosnowca przegrał inaczej byś pisał
|
Pewnie pisałbyś inaczej, gdyby wygrał bywalec targów kupieckich.