Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37215
Stary 14.12.2010, 22:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Pablo, ale to że chłop nei walczy, boi sie etc podstawowe błędy, słaba technika to nie jest wina infrastruktury.

W takiej Argentynie cwicza na boiskach równych, ale niezawsze jest na nich trawa! Na bałkanach jest jeszcze gorzej.

a co do Orlików ,to nie wiem jak Wy to widzicie, ale wg. tego co widze, to małolaty nie ciągnie jakoś. Jak gra ktos na Orliku to zazwyczaj sa to pilkarzy amatorzy, ktorzy lubia gra c wpilke, anizeli młode talenty.
Kilkanaście lat temu, co miales do roboty prócz gry w pilke? Nic. a teraz jest miliard opcji, i nie musisz się męczyć...

za 10 lat jak nie bedzie talentow, to na co zwalimy winę jak juz beda wszedzie super boiska i orliki etc?

W Polsce trener młodzieży, po prostu nie jest szanowany tak jak powinien.To jak szkoli inna sprawa.
Bardzo mądry post. Niektórym się wydaje, że jak wybudują orliki to nagle będziemy mieli wysyp talentów. Za moich czasów jak ktoś nie grał w piłkę to był "inny". Teraz odnoszę wrażenie, że Ci co grają są marginesem.
Odpowiedz cytując