Siwy_89 napisał(a):

To raczej dobrze. Niech do wyborów chodzą jedynie Ci, którzy potrafią wyrazić swoje zdanie oraz rozsądnie je uargumentować. Po co ma wziąć udział w wyborach osoba, która głosuje na Napieralskiego, bo "ma ładną żonę"?
|
Taki urok demokracji. Moge głosować na Leppera żeby było śmiesznie i ch*j komuś do tego. Pewnie gdyby kacap z Sosnowca przegrał inaczej byś pisał