Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11045
Stary 14.12.2010, 21:26
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
To raczej dobrze. Niech do wyborów chodzą jedynie Ci, którzy potrafią wyrazić swoje zdanie oraz rozsądnie je uargumentować. Po co ma wziąć udział w wyborach osoba, która głosuje na Napieralskiego, bo "ma ładną żonę"?
Taki urok demokracji. Moge głosować na Leppera żeby było śmiesznie i ch*j komuś do tego. Pewnie gdyby kacap z Sosnowca przegrał inaczej byś pisał