Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Kotwajca
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
3458
14.12.2010, 20:57
Nie wiem do końca jakie mają byc zasady, bo po raz pierwszy jest 16 drużyn, ale w każdym razie nagrodą jest chyba 200 000€
Kotwajca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kotwajca
Znajdź inne posty napisane przez Kotwajca