Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37211
Stary 14.12.2010, 20:40
Wisla aby marzyc o Europie musi sie wzmonic przed runda wiosenna. Troche martwi mnie fakt ze zarowno dyrektor sportowy, prezes jak i trener nie widza musu wzmacniania pomocy i ataku. Sprowadzenie 3 pilkarzy w zimie to podstawa ale sprowadzenie 3 pilkarzy "za milion i ani eurocenta wiecej" kazdy to marzenie. Zatrzymanie Pawelka powoduje ze klub potrzebuje przynajmniej 1 pilkarza do kazdej formacji (najpilniej stoper), playmaker i napastnik. To absolutne minimum, dlatego ze do obrony potrzeba by jeszcze lewego obronce. Jezeli chcemy sie liczyc o LM to w zimie musza nastapic glowne wzmocnienia a w lecie jedynie kosmetyka. Jak dla mnie holenderski duet to jedyna nadzieja ze jakos to wszystko sie pouklada i ze bedzie dobrze!
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując