Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37210
Stary 14.12.2010, 20:31
swoją drogą - dyrektorzy Wisły doskonale nie podjęli trzech decyzji - nie walczyli o Arboledę, dzięki Bogu, nie walczyli o Glika, dzięki Bogu, ani nie walczyli o Nowaka, dzięki Bogu.

Teraz jeszcze tylko nie powalczyć o Robaka, Bonina, Sotirovicia i Lisowskiego i będzie można uznać okienko za udane
.
Odpowiedz cytując