Wyświetl pojedynczy post
Kotwajca
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3454
Stary 14.12.2010, 20:23
W Copa del Sol zagramy w grupie A z Aalesund FK, FC Kopenchaga i Valerengą. Pozostałe grupy to B: Rapid Bukareszt, Karpaty Lwów, Molde i TBD(ze Szwecji), C: Malmo, Spartak, Rosenborg, TBD( z Danii) i D: Tromsoe, Szachtar, Victoria Pilzno i IFK Goeteborg.
Odpowiedz cytując