Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1664
Stary 14.12.2010, 20:20
Ten pokaz siły się może dla nich źle skończyć. Z tego co czytałem Rutkowski twierdzi, że na koniec tego roku utrzymanie zawodniku wyniesie ich łącznie 32 mln zł. Na koniec tamtego roku mówiło się o kwocie 17 mln zł. Jak tak dalej pójdzie będą pierwszym zespołem, który będzie rocznie wydawał 50 mln zł na transfery i utrzymanie zawodników.
Odpowiedz cytując