Uran235 napisał(a):

Skąd Wam się wziął Sernas w Amice? Amica była na rozmowach i odjechała z kwitkiem. Widzew chce za Sernasa 1,5+ mln euro, bo mniej więcej tyle daje Hapoel Tel-Awiw. Tyle, że Sernas nie chce do ligi izraelskiej. Oferta była przed sezonem i nie zdecydował się tam przenieść i ostatnio też nie powiedział tego wprost, ale widziałem, że ten kierunek go nie interesuje. Kierunek polski też go niespecjalnie interesuje, bo chłop chciałby do lepszej ligi, z tego co mówił wynikało jasno, że jak ma zostać w Polsce, to równie dobrze może zostać w Widzewie.
Tymczasem Widzew się "wzmacnia", a przynajmniej wydaje pieniądze. Podpisali już najlepszego strzelca Ventspilsu, przedłużyli kontrakt z Panką, dzisiaj przedłużyli kontrakt z Broziem. Z naszej perspektywy szkoda, bo to jeden z lepszych prawych obrońców w lidze.
|
Stąd wiemy o Sarnasie w Amice:
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,88...u__Sernas.html
I jeśli wierzyć jego słowom, wbrew temu co piszesz jednak woli Amice niż Widzew.