szprotson napisał(a):

ale ze jeszcze nikt na youtubie nie przescoutował Wesleya Verhoeka to jest w szoku.
|
już chyba z coraz większym dystansem podchodzic trzeba do tych rewelacji tym razem z PS
ale skoro już o nim wspomniałeś
http://www.youtube.com/watch?v=Wc6tStTnf5w