Markus napisał(a):

|
Nawet niewielki procent przy tak dużej grupie docelowej, może wystarczyć i dać wydatne wzmocnienie kadry zespołu. Wisła nie potrzebuje wszystkich możliwych do ściągnięcia dla polskich klubów piłkarzy świata. Kadra profesjonalnego zespołu ma bowiem swoją pojemność.
|
No więc drogi Markusie pokaż nam klub o podobnym potencjale finansowym jak i marketingowym do Wisły, który istnieje przez lata na arenie międzynarodowej opierając skład na zawodnikach zagranicznych, których i my bylibyśmy w stanie kupić. Tylko proszę o zespoły które na tej arenie istnieją od kilku lat, bo przypadek Lecha pokazuje, że jednorazowo wystarczy ambicja. Oczywiście chciałbym również aby był to zespół z obecnych czasów bo kluby z przred 10 lat istniały w troszkę innych realiach rynkowych.