Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37204
Stary 14.12.2010, 19:32
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nawet niewielki procent przy tak dużej grupie docelowej, może wystarczyć i dać wydatne wzmocnienie kadry zespołu. Wisła nie potrzebuje wszystkich możliwych do ściągnięcia dla polskich klubów piłkarzy świata. Kadra profesjonalnego zespołu ma bowiem swoją pojemność.
No więc drogi Markusie pokaż nam klub o podobnym potencjale finansowym jak i marketingowym do Wisły, który istnieje przez lata na arenie międzynarodowej opierając skład na zawodnikach zagranicznych, których i my bylibyśmy w stanie kupić. Tylko proszę o zespoły które na tej arenie istnieją od kilku lat, bo przypadek Lecha pokazuje, że jednorazowo wystarczy ambicja. Oczywiście chciałbym również aby był to zespół z obecnych czasów bo kluby z przred 10 lat istniały w troszkę innych realiach rynkowych.
Odpowiedz cytując