ToTylkoJa napisał(a):

Giza to jest kozak. Przez 3 lata grania w Warszawie koleś nie wiedział, gdzie jest starówka miasta.
.
|
Jestem przekonany że wystarczyło by powiedzieć Stare Miasto a chłop od razu wiedziałby o co chodzi. Są jeszcze takie miejsca w tym kraju gdzie historyczną cześć miasta określa się właśnie w ten sposób.
