Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1656
Stary 14.12.2010, 17:55
Giza to jest kozak. Przez 3 lata grania w Warszawie koleś nie wiedział, gdzie jest starówka miasta.
Własnie dzięki temu klub ostatnio zorganizował wycieczkę dla drużyny po mieście, aby poznali trochę miejsce w którym żyją.
Odpowiedz cytując