Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1655
Stary 14.12.2010, 17:25
Skąd Wam się wziął Sernas w Amice? Amica była na rozmowach i odjechała z kwitkiem. Widzew chce za Sernasa 1,5+ mln euro, bo mniej więcej tyle daje Hapoel Tel-Awiw. Tyle, że Sernas nie chce do ligi izraelskiej. Oferta była przed sezonem i nie zdecydował się tam przenieść i ostatnio też nie powiedział tego wprost, ale widziałem, że ten kierunek go nie interesuje. Kierunek polski też go niespecjalnie interesuje, bo chłop chciałby do lepszej ligi, z tego co mówił wynikało jasno, że jak ma zostać w Polsce, to równie dobrze może zostać w Widzewie.

Tymczasem Widzew się "wzmacnia", a przynajmniej wydaje pieniądze. Podpisali już najlepszego strzelca Ventspilsu, przedłużyli kontrakt z Panką, dzisiaj przedłużyli kontrakt z Broziem. Z naszej perspektywy szkoda, bo to jeden z lepszych prawych obrońców w lidze.
Odpowiedz cytując