PiotrG napisał(a):

Prace ruszyły bodajże 26 listopada. Mają 2 miesiące, czyli do 26 stycznia.
Koniec lutego? Nierealne. Za dużo jest do zrobienia. Wykonanie tego stropu to element, który można zrobić najszybciej, ślimaczenie zacznie się w chwili prac wykończeniowych.
|
Cóż muszę zwrócić honor myślałem, że z północną chociaż zdążą...
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24355
Czyli na dwu miesięcznym kontrakcie, zrobili prawie dwa miesiące opóźnienia. Respect!