Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16716
Stary 14.12.2010, 17:24
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Prace ruszyły bodajże 26 listopada. Mają 2 miesiące, czyli do 26 stycznia.

Koniec lutego? Nierealne. Za dużo jest do zrobienia. Wykonanie tego stropu to element, który można zrobić najszybciej, ślimaczenie zacznie się w chwili prac wykończeniowych.
Cóż muszę zwrócić honor myślałem, że z północną chociaż zdążą...

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24355

Czyli na dwu miesięcznym kontrakcie, zrobili prawie dwa miesiące opóźnienia. Respect!
Ddf
Odpowiedz cytując