Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj
Offline
#
37196
14.12.2010, 16:43
A tutaj tak btw kolejne podsumowanie na WO. Dość często tam bywam
http://wisla-online.pl/news/raport-transferowy-ii-1484
Siemion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siemion
Znajdź inne posty napisane przez Siemion