|
Zobaczymy, ciekawe ile wart będzie Lech bez pędziwiatra Peszki.
E: A w lidze, w Lechu kto nie grał Kaszany?
Kiełb ma wrocic do Kielc bodajze na wypozyczenie.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.12.2010 o godz. 16:37.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|