Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37191
Stary 14.12.2010, 16:10
Pablo, ale to że chłop nei walczy, boi sie etc podstawowe błędy, słaba technika to nie jest wina infrastruktury.

W takiej Argentynie cwicza na boiskach równych, ale niezawsze jest na nich trawa! Na bałkanach jest jeszcze gorzej.

a co do Orlików ,to nie wiem jak Wy to widzicie, ale wg. tego co widze, to małolaty nie ciągnie jakoś. Jak gra ktos na Orliku to zazwyczaj sa to pilkarzy amatorzy, ktorzy lubia gra c wpilke, anizeli młode talenty.
Kilkanaście lat temu, co miales do roboty prócz gry w pilke? Nic. a teraz jest miliard opcji, i nie musisz się męczyć...

za 10 lat jak nie bedzie talentow, to na co zwalimy winę jak juz beda wszedzie super boiska i orliki etc?

W Polsce trener młodzieży, po prostu nie jest szanowany tak jak powinien.To jak szkoli inna sprawa.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując