|
Co do naszej strony - ona jest jedną z lepszych, bo jest PROSTA i estetyczna. Żadnych udziwnień, napakowania flashem czy innych syfów typu lightbox przy zdjęciach.
Brakuje jedynie sprzedaży biletów online, ale to się zapewne zmieni już niedługo.
Ja czekam na otwarcie muzeum klubowego, przeniesienia Wiślackiego Świata i sprzedaży biletów w nowych kasach (wie ktoś, czy zrealizowano te 17 dodatkowych kas?)
|