Gwiaździsty napisał(a):

|
Chyba nie liczysz na to, że zrobimy Ci prezentacje w czasie przerwy i się schowamy. Musisz wierzyć na słowo. Ewentualnie przyjedź na partyzanta, jak nie wierzysz. Przestrzeń jest ogromna i spokojnie można się ogrzać w czasie przerwy. W dodatku 2 piętra, nie licząc klatki schodowej. Wam pozostaje podskakiwanie na świeżym powietrzu na swoim "super" stadionie.
|
Nawet czysto teoretycznie:
Stadion ma ok 40 tys m kwadratowych wnętrz.
Odjąć częsci dla vipów, prasy, szatnie, pomieszczenia techniczne itp. Niech to będzie 25 tys.
Zostaje 15 tys metrów kw. na 30 tys kibiców(nie licze prasy, vipów). Wszyscy nie będą chcieli się schronić. Ci co będą, zmieszczą się bez problemów. Nawet jakby miały 2 osoby stać na 1 m.kw.
oczywiście te wyliczenia to tak dla żartu.