jova napisał(a):

Chujowi i drodzy. Nie to co Jirsak, Jovanić, Bunoza, Antolović, Cabral, Mazenga czy inny Tshibamba. Każda z tych cudownych zagranicznych gwiazd wciąga nosem takiego Małeckiego, Peszkę czy innego Mierzejewskiego! 
I w Polsce i za granicą można znaleźć klasowego (jak na warunki naszej ligi) i taniego piłkarza. Po prostu trzeba dobrze szukać.
|
Problem polega na tym, że klasowych zawodników jak na nasze warunki w Europie jest na pęczki a w Polsce jak już się jakiś znajdzie, to krzyczą za niego miliony Euro.
Poza tym, nie skreślaj jeszcze Jovanicia czy Bunozy i nie porównuj ich narazie to Peszki i Mierzejewskiego czyli jednych z najlepszych naszych ligowców, którzy są przez nas nieosiągalni finansowo.
Zium zium, o tym, kogo sprowadzi Stach, porozmawiamy pod koniec stycznia.Nie jest powiedziane, że bedą to głównie tylko holenderscy.Jedno jest pewne, nowi mają być wzmocnieniem, nie uzupełnieniem .A gdzie takich znajdziesz w polskiej lidzie, którzy będą w naszych możliwościach finansowych?