Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1764
Stary 14.12.2010, 15:27
Bez przesady. U nas w tunelach tez kilka tysięcy się spokojnie schowa

Wiadomo coś u punktach gastronomicznych na Wiśle? Jak do tej pory wyglądało to bardzo spartańsko.
Odpowiedz cytując