Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7595
Stary 14.12.2010, 15:19
Jesteśmy w pakiecie

Cytat:
Wiosną piłkarze Legii zmierzą się na własnym stadionie m.in. z Polonią Warszawa, Widzewem Łódź i Wisłą Kraków. Na święta klub przygotował pakiet "Hity wiosny", obejmujący bilety na mecze z tymi trzema zespołami. Pakiety można nabywać już teraz przez Internet, w POK przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz na "wyspach" Legii. Oferta obowiązuje od 14 grudnia do 18 lutego.

Przykładowy pakiet w normalnej cenie na Żyletę kosztuje 190 zł, natomiast trzy pojedyncze normalne bilety na te spotkania kosztować będą 150 zł.

Mimo wyższej ceny, klub liczy, że fani skuszą się na ofertę: "bez kolejek i nerwów zapewnisz sobie udział w tych niezwykle emocjonująco zapowiadających się widowiskach".

Jak się dowiedzieliśmy w klubie, na wiosnę na pewno nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów. Jeżeli ktoś chce skorzystać z prawdziwych promocji, powinien latem nabyć karnet na cały sezon.
http://legionisci.com/news/40697_Pak...nne_mecze.html

A my narzekamy na nasz marketing
Odpowiedz cytując