Jesteśmy w pakiecie
Cytat:
Wiosną piłkarze Legii zmierzą się na własnym stadionie m.in. z Polonią Warszawa, Widzewem Łódź i Wisłą Kraków. Na święta klub przygotował pakiet "Hity wiosny", obejmujący bilety na mecze z tymi trzema zespołami. Pakiety można nabywać już teraz przez Internet, w POK przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz na "wyspach" Legii. Oferta obowiązuje od 14 grudnia do 18 lutego.
Przykładowy pakiet w normalnej cenie na Żyletę kosztuje 190 zł, natomiast trzy pojedyncze normalne bilety na te spotkania kosztować będą 150 zł.
Mimo wyższej ceny, klub liczy, że fani skuszą się na ofertę: "bez kolejek i nerwów zapewnisz sobie udział w tych niezwykle emocjonująco zapowiadających się widowiskach".
Jak się dowiedzieliśmy w klubie, na wiosnę na pewno nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów. Jeżeli ktoś chce skorzystać z prawdziwych promocji, powinien latem nabyć karnet na cały sezon.
|
http://legionisci.com/news/40697_Pak...nne_mecze.html
A my narzekamy na nasz marketing
