Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37181
Stary 14.12.2010, 15:00
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Tylko widzisz, będziemy mieć graczy średniej jakości na skalę europejską a nie średnich graczy nawet na skalę polską.Widzisz różnice?
Będziemy mieli piłkarzy średniej jakości na skale holenderskiej ligi. Zawodnicy, o których ty piszesz znajdują się w Ajaxie czy PSV a u nich to raczej nic nie kupimy
Odpowiedz cytując