Pablo84 napisał(a):

|
Tylko widzisz, będziemy mieć graczy średniej jakości na skalę europejską a nie średnich graczy nawet na skalę polską.Widzisz różnice?
|
Będziemy mieli piłkarzy średniej jakości na skale holenderskiej ligi. Zawodnicy, o których ty piszesz znajdują się w Ajaxie czy PSV a u nich to raczej nic nie kupimy