Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37180
Stary 14.12.2010, 14:53
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A tak na serio.Radzę się do przyzwyczaić się do myśli, że Polaków w Wiśle będziemy mieć coraz mniej.Nie dlatego, że Basałaj Stach,czy Robert ich nie lubią, tylko dlatego, że są C-H-U-J-O-W-I i drodzy.
Chujowi i drodzy. Nie to co Jirsak, Jovanić, Bunoza, Antolović, Cabral, Mazenga czy inny Tshibamba. Każda z tych cudownych zagranicznych gwiazd wciąga nosem takiego Małeckiego, Peszkę czy innego Mierzejewskiego!

I w Polsce i za granicą można znaleźć klasowego (jak na warunki naszej ligi) i taniego piłkarza. Po prostu trzeba dobrze szukać.
Ostatnio edytowane przez jova : 14.12.2010 o godz. 15:02.
Odpowiedz cytując