Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1763
Stary 14.12.2010, 14:43
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Proud możemy się założyć, ale nie wiem jak to sprawdzimy

PS Barca miażdzy i oby tak dalej
Chyba nie liczysz na to, że zrobimy Ci prezentacje w czasie przerwy i się schowamy. Musisz wierzyć na słowo. Ewentualnie przyjedź na partyzanta, jak nie wierzysz. Przestrzeń jest ogromna i spokojnie można się ogrzać w czasie przerwy. W dodatku 2 piętra, nie licząc klatki schodowej. Wam pozostaje podskakiwanie na świeżym powietrzu na swoim "super" stadionie.
Odpowiedz cytując