Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4810
Stary 14.12.2010, 14:42
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Ale tu akurat nic dziwnego, on cały czas mieszka w Krakowie, syn trenuje w Wiśle ... osiadł w Krakowie na stałe.
syn Kevin?
Jakoś tak ze świętami mi sie skojarzyło


z tej strony http://www.weszlo.com/news/4584 O tym, że Matuszczyk dał synu na imię Lennox Lewis

Cytat:
Marcin Kuźba nazwał swojego syna Kevin. Kevin Kuźba. A Grzegorz Kmiecik nazwał syna Maddox (jak adoptowany dzieciak Angeliny Jolie). Maddox Kmiecik.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 14.12.2010 o godz. 14:45.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując