Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1649
Stary 14.12.2010, 14:38
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś już to pisałem. Widziałem kilka treningów Legii na żywo w ostatnich latach i mogę stwierdzić, że Giza to jest zawodnik, który nie nadaje się do profesjonalnego uprawiania tego sportu. Mimoza, leń patentowany i człowiek bez krzty charyzmy.
Czyli, poszedł w dobre miejce. Jest duża szansa, że pomoże w "Powrocie 2011".
Odpowiedz cytując