emj10 napisał(a):

|
Kiedyś już to pisałem. Widziałem kilka treningów Legii na żywo w ostatnich latach i mogę stwierdzić, że Giza to jest zawodnik, który nie nadaje się do profesjonalnego uprawiania tego sportu. Mimoza, leń patentowany i człowiek bez krzty charyzmy.
|
Czyli, poszedł w dobre miejce. Jest duża szansa, że pomoże w "Powrocie 2011".