Angmir napisał(a):

|
O Sandomierskim jeż pisałem po jego debiucie bodaj z nami w Pucharze Polski. Wszyscy wtedy pisali o Gikiewiczu, a na mnie wielkie wrażeni zrobił wtedy 18letni Sandomierski. Wtedy kosztował 200 tyś zł. Teraz 2 mln €
|
Tyle kosztuje, czy tyle krzyknął za niego prezio Jagielloni, żeby zablokować ewentualny transfer.
Gdyby zaśpiewał za niego 10 mln. tzn. że tyle jest wart ? No to krzyknijmmy 20 mln. zł. Hej !