|
Tylko widzisz, będziemy mieć graczy średniej jakości na skalę europejską a nie średnich graczy nawet na skalę polską.Widzisz różnice?
.Ci lepsi grają u konkurencji a ich następców nie widać.
Nie wierzysz?To wejdz sobie na stronę z osiągnięciami naszych młodzieżowców z kazdr U-19, 20 czy nawet U-23 Majewskiego
Jak już nawet Globisza leśne dziady z PZPNU (Piechniczek) wyj bały i wstawiły Bóg wie kogo?
No kogo wy chcecie z Polaków w Wiśle!!
Takiech Lewandowskich czy Błaszczykowskim powinniśmy mieć w Polsce od groma, wkońcu jesteśmy blisko 40 mln krajem w centrum Europy.Dlaczego tak nie jest?Nie ma w Polsce odpowiednich trenerów, motod szkoleniowych a PZPN ma wszystko w dupie.
Może przesadzam, ale przynajmniej co 3, 4 lata powinna pojawiać się nowa nadzieja polskiej piłki pokroju Kuby,a jest co?Ludzie emocjonują się jakimś Boninem, Pazdanem czy innym drzewem.
Nie widzicie, że nie ma w polskiej piłce nowych nazwisk?My w Wiśle mamy ich uczyć piłkarskiego rzemiosła? Bo nie rozumiem?...
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 14.12.2010 o godz. 14:49.
|